Pralnia dywanów Opole - Eurol Clean

Pralnia dywanów

 

Stacjonarna pralnia dywanów oferuje usługę prania dywanów, wykładzin dostarczanych do Punktów Obsługi. Powłoki tekstylne poddawane są praniu dogłębnemu oraz pozostawiane do samoczynnego wyschnięcia. Zadaniem pralni jest usunięcie szczególnie uporczywego brudu i plam, które pozostają nawet po czyszczeniu okresowym. Jest to brud, który gromadzi się w najgłębszych partiach pomiędzy włóknami dywanu lub wykładziny dywanowej bądź też mocno przylega do samych włókien.

Powstałe plamy zawsze należy usuwać jak najszybciej po ich wystąpieniu. Czas pozostawania zabrudzenia ma zasadniczy wpływ na skuteczność usunięcia zaplamień. W zależności od zastosowanej metody czyszczenia powierzchni dywanowych różny jest czas ich schnięcia. Standardowy czas pozostawania dywanów, wykładzin w pralni to 10 dni.

W zależności od rodzaju powłoki tekstylnej oraz stopnia jej zabrudzenia, stosuje się: szamponowanie lub metodę ekstrakcji. Szamponowanie wykonuje się za pomocą urządzeń jednotarczowych szczotkowych, a ekstrakcję za pomocą urządzeń spryskująco-odsysających, nazywanych też ekstraktorami.

Plamy usuwane są na dwa sposoby. Metoda pierwsza polega na spryskaniu plamy środkiem czyszczącym, który po rozpuszczeniu usuwa się wraz z brudem za pomocą niepozostawiającej śladów ściereczki. Druga, znacznie dokładniejsza metoda polega na namoczeniu plamy i pozostawieniu jej na pewien czas, a następnie odessaniu rozpuszczonego brudu za pomocą ekstraktora. Profesjonalna metoda wypłukiwania umożliwia skuteczne usuwanie plam po paście do butów, tuszu czy resztek gumy do żucia. Po naniesieniu odplamiacza i odczekaniu, aż środek rozpuści plamę, można ją łatwo wyczyścić i usunąć urządzeniem ekstrakcyjnym.

Stosujemy wyłącznie oryginalne środki piorące Kärcher, które gwarantują skuteczne usuwanie brudu, a jednocześnie pozostają delikatne dla włókien i pozostawiają świeży zapach. Dodatkowo środki te są opracowywane z najwyższą troską o środowisko naturalne. Ich wysoka skuteczność i przyjemny zapach gwarantują pełną satysfakcję z przeprowadzonych prac czyszczących.

Innowacyjna gama urządzeń piorących łączy w sobie korzyści płynące z techniki szczotek obrotowych i zastosowania środka czyszczącego. Kompaktowe automaty przeznaczone są do skutecznego prania i odświeżania dywanów oraz wykładzin. Piorą metodą ekstrakcji wzmocnioną przez mechaniczną pracę profesjonalnej głowicy szczotkowej. Uporczywe zabrudzenia są usuwane, runo rozczesane co nadaje mu świeży wygląd.

Zastosowanie opcji impregnacji zapewnia skuteczną ochronę wszelkim dywanom, wykładzinom i tapicerkom tekstylnym. Powłoki tekstylne pokrywa się ochronną warstwą zabezpieczającą przed brudem i ponownym zabrudzeniem. Zabieg ten pozwala na wydłużenie okresów między kolejnymi zabiegami czyszczenia.

Image

Świadczymy usługi dla podmiotów prywatnych, komercyjnych i instytucjonalnych. Profesjonalizm to jest to co nas wyróżnia.

Kontakt

Adres: 
45-325 Opole, ul. Światowida 5-7

Mobile: + 48 536 565 090
Email: info@eurolclean.pl